شادان پارس
خانه / تجهیزات بازی سالنی / تجهیزات بازی سالنی کودکان

تجهیزات بازی سالنی کودکان

فروش کلی و جزیی لوازم و تجهیزات بازی سالنی شهربازی و خانه بازی کودکان به قیمت کارخانه در شرکت تولید محصولات با قیمت رقابتی انجام می شود.

فروش ویژه تجهیزات شهربازی

فروش ویژه تجهیزات شهربازی

درصورت خرید تا اواخر تابستان، از تخفیف 5 درصدی محصولات شرکت برخوردار خواهید شد.

از انواع اقلام موجود انبار میتوان گیم بازی های سالنی مانیتوردار، دستگاه های سکه ای موزیکال، بازی های تیکتی و جایزه ای هیجانی نام برد که هرکدام انواع مختلف داشته و شروع قیمت آنها از ۳ میلیون تومان می باشد.

کارکرد هر دستگاه با توجه به سکه، ژتون مخصوص، تیکت، جایزه، ریموت متفاوت بوده و طی مراحل متعدد به مصرف کننده آموزش داده خواهد شد لذا نگران عدم آگاهی خود نسبت به شیوه راه اندازی دستگاه نباشید، همچنین لازم بذکر است دستگاه هایی که نیاز به نصب خاصی داشته باشد، تکنیسین ما موظف به ارائه خدمات رایگان به شما بوده و می توانید هرگونه سوال و ابهام راجع به کلیه اقلام را از ایشان گویا شده و اپراتور خود را تحت آموزش ایشان قرار دهید.

همچنین این نکته را باید متذکر شد که با خرید تجهیزات از شرکت های معتبر تولید و واردات وسایل شهربازی، گواهی ثبت استاندارد آنها به صورت رایگان روی تمامی وسایل اعمال شده و هزینه ای جداگانه از شما دریافت نخواهد شد و درخصوص خرید از واسطه ها باید مراقب باشید که گول قیمت پایین دستگاه را نخورده و خود را به دردسر نیاندازید. زیرا این افراد که اخیرا به تعداد بیشماری در هر صنفی اعلام حضور کرده اند، با سود اندک کالای شرکتهای دیگر را به قیمت ارزان تر به فروش رسانده و به سود اندک قانع هستند و دلیل اصلی تذکر اینجانب عدم آگاهی ایشان به روند کاری و شیوه پاسخگویی و خدمات به شما می باشد.

هم اکنون به دلیل تقاضای بالای مشتریان جهت سفارش انواع دستگاه های بازی شهربازی، امکان اتمام موجودی تجهیزات بازی سالنی در کمترین زمان ممکن است اتفاق بیفتد لذا جهت ثبت سفارش خود، با ما همراه باشید.

منبع خبر: www.minipark.ir

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (4 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مری گوراند شهربازی

قیمت خرید و فروش مری گراند اسب گردان شهربازی

قیمت خرید و فروش مری گراند اسب گردان شهربازی یا به اصطلاح مری گوراند، مری …